Největší český pořadatel motocyklových závodů v ČR TEL +420 608 932 573
cz de en
0 PRODUKTY / 0

Výsledky Naked > 750ccm

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu nad 749 ccm / nad 79kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

Celkové pořadí v cupu

Pozice Příjmení Jméno Motorka 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod Celkem
1. SANTL RALF APRILIA V4 TUONO 25 25 19 25 19 113
2. RADOUŠ MARTIN MV AGUSTA BRUTALE 910 15 22 9 19 5 70
3. JEZERSKÝ JAKUB BENELLI TNT 1130 17 0 17 22 0 56
4. MELICHAR PETR SUZUKI 1000 STREETFIGHTER 0 0 25 0 25 50
5. HLADÍK JIŘÍ HONDA 1000 STREETFIGHTER 0 0 22 0 22 44
6. DOKOUPIL FILIP YAMAHA R1 STREETFIGHTER 22 0 0 0 17 39
7. VOLNÝ DAVID MV AGUSTA BRUTALE 800 19 0 0 0 15 34
8. MÜLLER RENE APRILIA TUONO 0 0 6 15 0 21
9. MIKULÁŠTÍK TOMÁŠ TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 0 0 11 0 6 17
9. RALF HILDEBRANDT KTM SD 990 0 0 0 17 0 17
9. SOUKUP MARTIN MV AGUSTA BRUTALE 1090 13 0 0 0 4 17
12. VÍŠEK PAVEL HONDA CBR 1000 0 0 15 0 0 15
13. PIGOROV JAN BMW S1000R 0 0 0 0 13 13
13. TICHÝ DANIEL YAMAHA YZF R1 0 0 13 0 0 13
13. YAVUZ YÜCEL APRILIA SHIVER 900 0 0 0 13 0 13
16. STRAKA JAN KAWASAKI 1000 11 0 0 0 0 11
16. ŠEFC VÁCLAV KTM SUPER DUKE 1290 0 0 0 0 11 11
18. BARNAT DAVID YAMAHA MT10 9 0 0 0 0 9
18. HORÁK PETR DUCATI S4RS 1000 0 0 0 0 9 9
20. CARDA PETR KAWASAKI Z1000 6 0 0 0 2 8
21. JACKS NIGEL KAWASAKI Z1000 0 0 7 0 0 7
21. KABOUREK TOMÁŠ YAMAHA MT10 7 0 0 0 0 7
21. PIGOROV OTA MV AGUSTA 800 0 0 0 0 7 7
24. KRČMÁŘ VÁCLAV SUZUKI SV 1000S 0 0 5 0 0 5
24. PETÁK MARTIN BMW S1000R 5 0 0 0 0 5
26. KAISER DANIEL KTM 950 SM 0 0 4 0 0 4
26. NESVATBA ADAM SUZUKI SV 1000 S 4 0 0 0 0 4
28. KIDOŇ MAREK HONDA CB 1000 R 3 0 0 0 0 3
28. PATKA ONDŘEJ DUCATI S4R 0 0 0 0 3 3
28. POBOLJSAJ SASO APRILIA TUONO 0 0 3 0 0 3
31. HEREJK FRANTIŠEK HONDA CBR 900 RR 2 0 0 0 0 2
32. BEDNARSKI BENIAMIN TRIUMPH SPEED TRIPLE 0 0 0 0 1 1
32. ROMANOWSKI ANDRIEJ BMW GS 1200 R 1 0 0 0 0 1

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu nad 749 ccm / nad 79kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

Celkové pořadí v cupu

Pozice Příjmení Jméno Motorka 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod Celkem
1. VOBR PAVEL BMW S1000R 22 25 25 25 25 122
2. TRUKMÜLLER KAREL SUZUKI 750 NAKED 15 22 17 17 22 93
3. MELICHAR PETR SUZUKI GSXR 1000 STREETFIGHTER 19 15 19 19 13 85
4. VÍŠEK PAVEL HONDA CBR 929 9 0 13 15 17 54
5. PETÁK MARTIN BMW S1000R 13 19 6 4 6 48
6. HLADÍK JIŘÍ YAMAHA R6 STREETFIGHTER 11 11 7 9 7 45
7. RADOUŠ MARTIN MV AUGUSTA BRUTALE 910R 0 13 0 7 9 29
8. HOLEK JINDŘICH KTM SUPERDUKE 990 17 0 0 0 11 28
8. PETERKA ZDENĚK YAMAHA MT10 25 0 0 0 0 25
8. SANTL RALF APRILIA TUONO V4 0 0 22 0 0 22
11. MIKULÁŠTÍK TOMÁŠ TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 0 0 9 13 0 22
12. VLASÁK VÁCLAV DUCATI SF 1098 0 0 0 22 0 22
12. VOKOUN STANISLAV YAMAHA R1 STREET 0 0 0 0 19 19
14. MAŠEK JAKUB SUZUKI 750 0 17 0 0 0 17
15. KUBA PAVEL DUCATI STREETFIGHTER 0 0 0 0 15 15
16. HOLEČEK MICHAL SUZUKI GSXR 1000 0 0 15 0 0 15
16. KNĚZOVÁ ZUZANA MV AGUSTA 910R 7 0 5 0 0 12
18. KOŻDOŃ FILIP KAWASAKI Z1000 0 0 11 0 0 11
18. MALEC STANISLAV APRILIA TUONO V4 0 0 0 11 0 11
20. JÍNĚ JAN SUZUKI 750 0 0 0 6 4 10
20. ROMANOWSKI ANDREY BMW 1200 GS 6 0 0 0 0 6
22. JÍLEK JAKUB KTM SD 1290 0 0 0 0 5 5
23. TILL MICHAL KAWASAKI Z1000SX 5 0 0 0 0 5
24. ŠNAJDR PAVEL APRILIA TUONO 0 0 0 5 0 5
25. ZAJĄC ADAM TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 0 0 4 0 0 4
26. VAŇKÁT LUKÁŠ MV AGUSTA BRUTALE 800 0 0 0 0 3 3
27. KRČMÁŘ VÁCLAV SUZUKI SV 1000S 0 0 3 0 0 3
28. NĚMEČEK DAVID DORSODURO 750 0 0 0 0 2 2
29. HADAŠ JOSEF SUZUKI SV 1000N 0 0 2 0 0 2
30. KUBA PAVEL HONDA HORNET 900 0 0 0 0 1 1
31. MÜLLER RENE APRILIA TUONO R 0 0 1 0 0 1

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu nad 749 ccm / nad 79kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

 

KOMBINÉZA RST

HELMA SHOEI

SADA PNEUMATIK

STOJANY

OBLEČENÍ

   

Celkové pořadí v cupu

Pozice Příjmení Jméno Motorka 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod 6.závod Celkem
1. MELICHAR PETR SUZUKI GSXR 750 STREETFIGHTER 22 19 6 15 25 17 104
2. ŠTĚPÁNEK VÍT BMW S1000R 0 15 0 0 13 22 50
3. VOBR PAVEL KTM 1290 0 0 17 0 0 25 42
4. CARDA PETR KAWASAKI Z1000 25 0 0 0 15 0 40
5. RADOUŠ MARTIN MV AGUSTA BRUTALE 1078RR 0 22 5 0 0 11 38
6. PITRA MILOSLAV APRILIA TUONO V4 0 0 0 22 0 15 37
7. VLASÁK VÁCLAV DUCATI SF 1098S 0 0 15 19 0 0 34
8. PETERKA ZDENĚK YAMAHA MT10 0 0 7 0 22 0 29
9. STŘELEC MARTIN KTM SUPERDUKE 990 0 9 0 0 0 19 28
10. ZVĚŘINA MICHAL APRILIA TUONO 0 13 0 0 0 13 26
10. DOKOUPIL FILIP KAWASAKI Z1000 0 0 9 0 17 0 26
12. HOLEK JINDŘICH KTM 0 25 0 0 0 0 25
12. HORÁK PETR DUCATI S4Rs 0 0 25 0 0 0 25
12. ŽIŽKA JAROSLAV YAMAHA FZ1 0 0 0 25 0 0 25
15. KRYŠTŮFEK JIŘÍ KTM SUPERDUKE 990 0 17 0 0 0 7 24
16. TICHÝ DANIEL SUZUKI GSXR 1000CR 0 0 22 0 0 0 22
17. HORÁK LUKÁŠ APRILIA TUONO 1000R 0 11 0 7 0 1 19
17. DOLEČEK MILAN YAMAHA FZ1 0 0 19 0 0 0 19
17. HLADÍK JIŘÍ YAMAHA R6 STREETFIGHTER 0 0 0 0 19 0 19
20. HRUBEŠ OTAKAR SUZUKI GSXR 750 0 0 0 17 0 0 17
21. ŠPARLINEK PETR APRILIA TUONO 1100RR 0 0 0 11 0 5 16
22. SEIFERT JAN MV AGUSTA BRUTALE 1090 0 0 13 0 0 0 13
22. MAŠEK JAKUB SUZUKI 750 0 0 0 13 0 0 13
24. METELA ONDŘEJ AGUSTA BRUTALE 1090 0 0 11 0 0 0 11
25. MALÍK FRANTIŠEK BMW S1000R 0 0 0 0 0 9 9
25. VYTISKA ONDŘEJ TRIUMPH SPEED TRIÉPLE R 0 0 0 9 0 0 9
27. POKORNÝ TOMÁŠ SUZUKI SV1000 0 7 0 0 0 0 7
28. FÁČEK FRANTIŠEK HONDA CB1000R 0 0 0 0 0 6 6
28. NOVÝ MARTIN BMW S1000XR 0 6 0 0 0 0 6
28. PÁNEK MARTIN TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 0 0 0 6 0 0 6
31. HOLEČEK MICHAL SUZUKI GSXR 1000 0 0 2 0 0 3 5
31. KRAJSA TOMÁŠ SUZUKI SV 1000 0 5 0 0 0 0 5
31. RŮŽIČKA JIŘÍ TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050R 0 0 0 5 0 0 5
34. KRČMÁŘ VÁCLAV SUZUKI SV 1000S 0 4 0 0 0 0 4
34. POKORNÝ JAN YAMAHA FZ1N 0 0 4 0 0 0 4
36. DUCHOŇ LADISLAV KTM 990 0 0 3 0 0 0 3
36. ŠULCOVÁ ALICE APRILIA TUONO 0 3 0 0 0 0 3
38. TYML RUDOLF BENELLI TNT 1130 0 0 0 0 0 2 2
39. MIKULÁŠTÍK TOMÁŠ TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 0 0 1 0 0 0 1

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu nad 740 ccm / nad 70kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

KOMBINÉZA RST

SADA PNEUMATIK

BOTY RST

STOJANY

POUKAZ NA 50% SLEVU NA VÝFUKY RP TUNING v max.hodnotě 3.500,-Kč

Celkové pořadí v cupu

Pozice Příjmení Jméno Motorka 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod Celkem
1. PIMPER VÁCLAV APRILIA TUONO 1000 9 17 19 15 15 75
2. RADOUŠ MARTIN MV AGUSTA BRUTALE 910 5 19 0 22 17 63
3. HRUBEŠ OTAKAR SUZUKI GSXR 750 0 22 0 17 19 58
4. HORÁK PETR DUCATI S4RS 1000 25 0 25 0 0 50
5. VLASÁK VÁCLAV DUCATI SF 1098S 22 0 0 0 25 47
6. KORBEL ONDŘEJ DUCATI S4RS 19 25 0 0 0 44
7. STŘELEC MARTIN KTM SUPERDUKE 990 15 0 0 25 0 40
8. PITRA MILOSLAV KTM SUPERDUKE 1290R 13 13 13 0 0 39
9. ŠTĚPÁNEK VÍT BMW S1000R 1 0 0 19 9 29
10. MORAVEC PETR DUCATI MONSTER S4R 0 11 0 9 6 26
11. KUBA PAVEL DUCATI STREETFIGHTER 0 0 0 0 22 22
11. JELÍNEK PETR SUZUKI STREETRACER 3/4 7 15 0 0 0 22
11. MATUŠTÍK PETR KTM 990 SMR 0 0 22 0 0 22
14. HOLEK JINDŘICH KTM SUPERDUKE 990 6 0 0 13 0 19
15. ODEHNAL MARTIN APRILIA RSV4 17 0 0 0 0 17
15. DOKOUPIL FILIP KAWASAKI Z1000 0 0 17 0 0 17
17. KRATOCHVÍL PETR YAMAHA FZ1 FAZER 0 0 15 0 0 15
18. MELICHAR PETR YAMAHA R6 STREETFIGHTER 0 0 0 0 13 13
19. VÍZEK VLADIMÍR KAWASAKI Z1000 0 9 3 0 0 12
20. MICHAJLEC MATĚJ YAMAH YZF 750R STREET 11 0 0 0 0 11
20. KOLARČÍK PETR HONDA CBR 600 F 0 0 11 0 0 11
20. KRYŠTŮFEK JIŘÍ KTM 990 SUPER DUKE 0 0 0 11 0 11
20. ŠPARLINEK PETR TRIUMPH 0 0 0 0 11 11
24. HORÁK LUKÁŠ APRILIA TUONO 1000R 0 0 5 0 5 10
24. PACOLD MIROSLAV KTM SD 990 0 0 4 6 0 10
26. KONVIČKA PAVEL YAMAHA FZ1N 0 0 9 0 0 9
26. VOBR PAVEL KTM 2 0 0 7 0 9
28. ŽIŽKA JAROSLAV YAMAHA FZ1 0 0 0 0 7 7
28. SCHINDLER JAN HONDA VTR 1000F 0 0 7 0 0 7
30. PATKA ONDŘEJ SUZUKI BANDIT 1250 0 0 6 0 0 6
31. MALIK FRANTIŠEK BMW S1000RR 0 0 0 5 0 5
32. KALOUS JAN APRILIA TUONO 0 0 0 0 4 4
32. CARDA PETR KAWASAKI Z 1000 4 0 0 0 0 4
32. PODPLOMYK ARKADIUSZ TRIUP SPEED TRIPLE 0 0 0 4 0 4
35. BERÁNEK PAVEL SUZUKI TL 1000S 3 0 0 0 0 3
35. KLÍMA LUKÁŠ MOTO MORINI SPORT 1200 0 0 0 3 0 3
37. PÁNEK MARTIN TRIUMPH SPEED TRIPLE 0 0 0 0 2 2
37. ŠÍSTEK VLASTIMIL DUCATI HYPERMOTARD 1100 0 0 0 2 0 2
37. JEŽEK MILOŠ SUZUKI BANDIT 1200 0 0 2 0 0 2
40. HOLEČEK MICHAL SUZUKI GSXR 1000 0 0 0 0 1 1
40. WEHNEL  MARKUS DUCATI MONSTER 900 0 0 0 0 1 1
40. VALLA JIŘÍ TRIUMPH 0 0 1 0 0 1
40. BUBNÍK KAREL YAMAHA FZ 1 0 0 0 1 0 1

 

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu nad 740 ccm / nad 70kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

HELMA SHOEI

SADA PNEUMATIK

POUKAZ MBW

SADA STOJANŮ

RUKAVICE

 

Celkové pořadí v cupu

Pozice Příjmení Jméno Motorka 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod Celkem
1. HORÁK PETR DUCATI S4RS 1000 22 22 19 22 19 104
2. JŮDA DOMINIK KTM 11 25 17 25 25 103
3. PABOUČEK JAN APRILIA TUONO FIGHTER 19 17 13 19 13 81
4. ODEHNAL MARTIN APRILIA TUONO V4 25 11 22 0 22 80
5. PIMPER VÁCLAV APRILIA TUONO RSV4 17 13 9 17 0 56
6. VLASÁK VÁCLAV DUCATI SF 1098S 0 19 11 0 15 45
7. KUBA PAVEL DUCATI STREETFIGHER S 13 0 0 9 11 33
8. PYRCHALA RADEK KAWASAKI 636 STREETFIGHTER 0 0 0 15 17 32
8. RADOUŠ MARTIN MV AGUSTA BRUTALE 9 7 0 11 5 32
10. STŘELEC MARTIN KTM SUPERDUKE 990 0 15 0 7 6 28
11. TÁBORSKÝ KAREL BMW S1000R 0 0 25 0 0 25
12. HEINÍK JIŘÍ KTM 1290 SUPERDUKE R 15 9 0 0 0 24
13. FÁČEK FRANTIŠEK HONDA CB 1000R 7 3 5 6 2 23
14. PITRA MILOSLAV KTM 1301 6 5 2 5 0 18
15. STIBOR MAREK SUZUKI 750 STREET 0 0 15 0 0 15
16. DVOŘÁK LUMÍR DUCATI STREETFIGHTER 1098 0 0 0 13 0 13
17. KRYŠTŮFEK JIŘÍ KTM SUPERDUKE 990 0 0 4 0 7 11
18. JONÁK MILOŠ YAMAHA FZ1 0 0 0 0 9 9
19. ULMAN JAN KTM 990 SUPER DUKE 0 4 0 4 0 8
20. DOKOUPIL FILIP KAWASAKI Z1000 0 0 7 0 0 7
21. TŮMA PETR DUCATI S4R 0 0 6 0 0 6
21. IMBR JAROSLAV APRILIA TUONO 1000 0 6 0 0 0 6
23. SCHINDLER JAN HONDA VTR 1000 F 5 0 0 0 0 5
24. SADLOŇ PETR SUZUKI GSXR 750 0 0 0 0 4 4
24. TOMÁŠEK MILOSLAV HONDA VTR 1000F 4 0 0 0 0 4
26. HRUBEŠ OTAKAR SUZUKI GSXR 750 0 0 0 0 3 3
26. MICHAJLEC MATĚJ YAMAHA YZF 750R STREET 0 0 3 0 0 3
26. VÍZEK VLADIMÍR KAWASAKI Z1000 3 0 0 0 0 3
26. MIKA ŠTĚPAN HONDA VTR 1000F 0 0 0 3 0 3
30. RŮŽIČKA JIŘÍ YAMAHA FZ1N 1000 2 0 0 0 0 2
30. BERÁNEK PAVEL SUZUKI TL1000S 0 2 0 0 0 2
30. CIMBUREK PETR SUZUKI GSX 1000 0 0 0 2 0 2
33. BERÁNEK PAVEL SUZUKI TL 1000S 0 0 0 0 1 1
33. PATKA ONDŘEJ SUZUKI GSF 1200 0 0 1 0 0 1
33. BEDNÁŘ KAREL KTM SUPER DUKE 990 1 0 0 0 0 1
33. HORÁK LUKÁŠ APRILIA TUONO 1000R 0 1 0 0 0 1
33. PACOLD MIROSLAV KTM SD 990 0 0 0 1 0 1

 

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory.

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu do 740 ccm / do 70kW

 - o objemu nad 740 ccm / nad 70kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

BAZZAZ

KAPOTÁŽE SEBIMOTO

NAHŘÍVÁKY TYREX

POUKAZ MBW

POUKAZ DUCATI


 

Celkové pořadí v cupu

Pozice Jméno Příjmení 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod Celkem
1 Jan Pabouček 20 25 20 13 20 98
2 Dominik Jůda 0 0 25 25 25 75
3 Václav Vlasák 11 20 16 16 9 72
4 Petr Jelínek 13 16 13 0 16 58
5 Martin Odehnal 16 0 0 20 0 36
6 Marek Stibor 25 0 0 0 0 25
7 Radek Pyrchala 0 0 10 0 13 23
8 Vladimír Mašek 0 0 11 0 11 22
9 Martin Střelec 0 0 0 11 10 21
10 Petr Hladík 8 0 0 9 0 17
11 Martin Radouš 0 0 9 0 7 16
12 David Jedlička 0 13 0 0 0 13
13 Jaroslav Imbr 0 0 8 0 5 13
14 Adam Frídel 0 0 5 0 8 13
15 Michal Zvěřina 1 11 0 0 0 12
16 Petr Horák 10 0 0 0 0 10
17 Petra Hlavsová 0 10 0 0 0 10
18 Filip Dokoupil 0 0 0 10 0 10
19 Pavel Kuba 9 0 0 0 0 9
20 Janek Severa 6 0 0 0 2 8
21 Jiří Cabuk 7 0 0 0 0 7
22 Martin Maršo 0 0 7 0 0 7
23 Jaroslav Smic 0 0 6 0 0 6
24 Robert Tomandl 0 0 0 0 6 6
25 Lukáš Horák 5 0 0 0 0 5
26 Jan Kocourek 4 0 0 0 0 4
27 Jiří Vojtěch 0 0 4 0 0 4
28 Jakub Roháčik 0 0 0 0 4 4
29 Jan  Pohanka 3 0 0 0 0 3
30 Veronika Hankocyová 0 0 3 0 0 3
31 Jakub Uldrych 0 0 0 0 3 3
32 Vladimír Vízek 2 0 0 0 0 2
33 Jakub Černý 0 0 2 0 0 2
34 Petr Lieblinger 0 0 0 0 1 1
35 Jan Ulman 0 0 1 0 0 1

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu do 740 ccm / do 70kW

 - o objemu nad 740 ccm / nad 70kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

HELMA SHOEI

NAHŘÍVÁKY TYREX

BRZDOVÁ PUMPA MOTOXN

PNEUMATIKY BRIDGESTONE

PNEUMATIKY BRIDGESTONE

Celkové pořadí v cupu

Pozice Jméno Příjmení 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod 6.závod 7.závod Celkem
1 Marek Kabourek 10 13 16 25 16 25 25 130
2 Jan Pabouček 25 0 13 0 20 16 16 90
3 Marek Stibor 0 25 25 0 25 11 0 86
4 Petr Kratochvíl 20 11 20 0 0 9 8 68
5 Petr Jelínek 8 10 8 0 10 13 11 60
6 Petr Havlík 0 0 10 0 0 20 20 50
7 Martin Radouš 16 5 9 0 0 7 7 44
8 Kristýna Endalová 0 6 7 20 0 0 0 33
9 Pavel Kuba 0 9 0 0 0 8 10 27
10 Václav Vlasák 0 0 0 0 11 6 9 26
11 Jiří Heinik 0 0 11 0 13 0 0 24
12 Harry Hladík 13 0 0 0 0 10 0 23
13 Petr Horák 0 20 0 0 0 0 0 20
14 Ivan Serbus 11 8 0 0 0 0 0 19
15 Martin Odehnal 0 16 0 0 0 0 0 16
16 Martin Hák 0 0 0 0 0 0 13 13
17 Jakub Fait 6 3 0 0 0 0 2 11
18 Jan Úlehla 9 0 0 0 0 0 0 9
19 Michal Zvěřina 0 4 0 0 0 0 4 8
20 Libor Svoboda 7 0 0 0 0 0 0 7
21 Jiří Růžička 0 7 0 0 0 0 0 7
22 Ladislav Unger 0 0 0 0 0 0 6 6
23 Stěpán Mika 0 0 0 0 0 5 0 5
24 Petr Malý 0 0 0 0 0 0 5 5
25 Jakub Kovařík 0 0 0 0 0 4 0 4
26 Marek Vlasák 0 0 0 0 0 3 0 3
27 Petr Cimburek 0 0 0 0 0 0 3 3
28 Miroslav Pleva 0 0 0 0 0 0 1 1

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu do 740 ccm / do 70kW

 - o objemu nad 740 ccm / nad 70kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

1. místo

2. místo

3. místo

HELMA SHOEI

KOMBINÉZA MBW

KAPOTÁŽE MOTO FORZA

Celkové pořadí v cupu

Pozice Jméno Příjmení 1.závod 2.závod 3.závod 4.závod 5.závod 6.závod 7.závod Celkem
1 Jan Pabouček 25 25 zrušen 0 0 25 50 125
2 Petr Kratochvíl 20 0 zrušen 0 13 20 50 103
3 Petr Jelínek 10 6 zrušen 0 16 16 40 88
4 Michal Zvěřina 13 0 zrušen 0 0 0 40 53
5 Marek  Stibor 0 13 zrušen 0 25 0 0 38
6   Bočan 0 0 zrušen 0 0 0 32 32
7 Tomáš Uher 0 0 zrušen 0 0 0 32 32
8 Václav Vlasák 0 7 zrušen 0 20 0 0 27
9 Pavel Kuba 0 0 zrušen 0 0 0 26 26
10 Martin Kubišta 0 0 zrušen 0 0 0 26 26
11 Petr Horák 0 20 zrušen 0 0 0 0 20
12 Martin Maršo 16 0 zrušen 0 0 0 0 16
13 Petr  Tůma 0 16 zrušen 0 0 0 0 16
14 Michal Švihla 11 0 zrušen 0 0 0 0 11
15 Zdeněk Moravec 0 11 zrušen 0 0 0 0 11
16 Jakub Kakáč 0 10 zrušen 0 0 0 0 10
17 Jakub Roháčik 9 0 zrušen 0 0 0 0 9
18 Václav Pimper 0 9 zrušen 0 0 0 0 9
19 Tomáš Horuta 0 8 zrušen 0 0 0 0 8

Do této kategorie budou zařazeny všechny nekapotované motocykly se čtyřtaktními motory. 

Za kapotáž se nepovažuje větrný štítek nebo sériová polokapotáž motocyklu.

 - o objemu do 740 ccm / do 70kW

 - o objemu nad 740 ccm / nad 70kW / veškeré přestavby ze Supersportů i Superbiků

Celkové pořadí v cupu

Pozice # Jméno Motorka Body
1. 95 Pabouček Jan Aprilia Tuono Fighter 65
2. 50 Stibor Marek KTM Superduke 50
3. 207 Moravec Zdeněk Yamaha FZ1 30
4. 241 Vlasák Václav Yamaha FZ6 26
5. 609 Horuta Tomáš Triumph Speed Triple 16
6. 79 Šimáček Jaroslav Aprilia Shiver 16
7. 47 Saiko Dušan Honda CB 1000 R 16
8. 444 Baňas Roman Suzuki Bandit 1200 13
9. 201 Ježek Miloš Suzuki Bandit 1200 11
10. 46 Bajer Pavel Suzuki SV 1000 S 11
11. 146 Žoudlík Jiří Suzuki Bandit 1200 9