TRACKDAYS & GUIDED TOURS TEL +420 608 932 573
cz de en
0 PRODUCTS / 0

Sardinia

Dovolená v motorkářském ráji

Dovolujeme si tvrdit, že Sardinie je to nejlepší místo na dovolenou na silniční motorce. Nevěříte? Pojeďte tam tedy s námi na týden jezdit a přesvědčte se sami. Čisté silnice plné zatáček s perfektním poloměrem, hrubý asfalt, minimální provoz, krásná krajina, hory, moře, lahodné jídlo, skvělé víno a všudypřítomná ostrovní pohoda Vám dokáže vytvořit nezapomenutelný zážitek na vaší motorce. Namítáte ale, že je to daleko, složité plánování a cesta tam a zpět zabere moc času? Přesvědčíme Vás, že ne!

Týden před akcí naložíte u nás Vaše motorky i s ostatní vybavením do kamionu. Sami pak za námi přiletíte na Sardinii přímým letem z Bratislavy. Po příletu na Vás budou čekat připravené vaše motorky i instruktoři, kteří Vás rozdělí podle zkušeností nebo typu motocyklu do několika skupin. Po úvodním školení se Vám budou celých 6 dní věnovat. Maximální počet jezdců je 5 na jednoho instruktora. Máme pro Vás připravené perfektní trasy na každý den a nemusíte se tedy starat o plánování a itineráře. Během dne navštívíte vždy několik zajímavých míst a podle chuti i pláže na koupání a relax. Večer se všichni pak společně sejdeme v hotelu na společnou večeřigrilování a degustaci místních pochutin a vína. Máme pro Vás připraveny na každý večer workshopy s moto tématikou. Když budete chtít jezdit po ostrově individuálně, vyjdeme Vám maximálně vstříc. Pokud by nastal jakýkoliv problém na Vaší moto, ať už technický nebo havárie, máme na ostrově vlastní dodávku na odvoz zpět do hotelu a mechanika, který Váš stroj opraví, bude-li to možné zpět do provozuschopného stavu. Bereme s sebou i pneuservis a nejběžnější pneumatiky. K dispozici budeme mít navíc dva testovací motocykly MV Agusta, které si budete moci zapůjčit ke zkušební jízdě. Pokud chcete vzít s sebou navíc třeba celou rodinu, zaplatí jen ubytování a letenku a můžete si celý týden užít společně. Přesně za týden odlétáte zpět domů opět přímým letem, motorky přijedou do ČR tři dny po Vás, vyzvednout si je pak budete moct kdykoliv u nás. Tak co? Myslíte si, že je to skvělý plán? Pojeďte s námi!

Termín: 11. 6. - 18. 6. 2016

Cena: 44.000Kč / 1700€

Obtížnost: lehká

Nájezd: 1800Km (cca 300km denně)

Program:

 • 4. 6.   - nakládka moto do kamionu Ostrava, Praha
 • 11. 6. - odlet z Bratislavy 12.25, ubytování, úvodní školení
 • 12. - 17. 6. - každý den vyjížďky po Sardinii cca 250km
 • 18. 6. - odlet z Alghera 14.55 do Bratislavy
 • 22. 6. - příjezd kamionu s moto do ČR, možnost vyzvednutí Praha/Ostrava

Cena zahrnuje:

 • transport motocyklu a motovybavení Ostrava, Praha -> Sardinie -> Praha, Ostrava včetně pojištění
 • letenka Bratislava - > Sardinie -> Bratislava
 • místní transport letiště -> hotel -> letiště
 • odvoz moto v případě havárie/poruchy do hotelu
 • ubytování 7 dní v hotelu *** s polopenzí (dvoulůžkový pokoj)
 • technická a mechanická pomoc

Cena nezahrnuje:

 • pohonné hmoty
 • obědy a ostatní individuální jídlo a nápoje mimo polopenzi
 • cestovní a úrazové pojištění (povinné)
 • díly a materiál pro případné opravy motocyklu
 • příplatek za jednolůžkový pokoj

Transport moto/jezdec

víkendu 4.-5.6. přivezete svoje motocykly k nám na naložení Praha/Ostrava a to včetně všeho ostatního vybavení (kombinéza, boty, helma, kufry, pneumatiky, ostatní oblečení). My vše v neděli naložíme do kamionu a ten odjede předem k našemu hotelu na Sardinii, kde na nás bude čekat. My poletíme letadlem v sobotu 11.6. v 12.25 z Bratislavy. Pro přesun na letiště do Bratislavy můžete využít ideálně bus Student Agency. Transport z letiště v Algheru do hotelu bude zajištěn mikrobusem. Do letadla si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x40x20 cm o max. hmotnosti 10Kg. Nakládka moto na cestu zpět bude po ježdění 17.6. a odlet z letiště v Algheru 14.55 do Bratislavy. Motocykly jsou pojištěny pro převoz kamionem, pojistka je započtena v ceně.

Ubytování

Ubytováni budete v Hotelu *** s polopenzí na dvoulůžkovém pokoji (jednolůžkový pokoj je možné přiobjednat za 4800,-Kč/ 180€. Hotel se nachází v dojezdové vzdálenosti k moři i do města s obchody. Po celou dobu je k dispozici hotelové parkoviště pro auto/moto. Snídaně kontinentální formou švédských stolů, večeře výběr z několika jídel.

Rodina a doprovod

Pokud byste chtěli vzít s sebou někoho jako doprovod nebo třeba manželku s dětmi, zaplatí pouze letenku a ubytování a můžete celý týden strávit spolu. Hotel je v dojezdové vzdálenosti k pláži i do města, pokud budete mít zájem, zajistíme Vám na dobu pobytu auto, kterým bude možné se dopravovat po ostrově.

Instruktoři/itinerář

Všichni účastníci (max. 25) se rozdělí po příjezdu do pěti skupin podle zkušeností případně podle typu motocyklu od začátečníků nebo pomalých jezdců po rychlé jezdce. Každá skupina bude mít vlastního průvodce/instruktora (aktivní cestovatelé a okruhoví závodníci) a každý z instruktorů povede svoji skupinu po připravené trase během celého dne. Každý z jezdců dostane ráno plán cesty a nahrajeme mu trasu do navigace/mobilu pokud by se chtěl během dne vydat vlastní cestou nebo chtěl denní trip zkrátit nebo jinak upravit. Během dne budou pro každou trasu dva checkpointy, kde na sebe všichni budou čekat v předem domluveném čase, jeden z nich bude i pauzou na oběd. Na každé trase navštívíme vždy několik zajímavostí např. Jeskyně Grotta di Nettuno, radarová námořní základna NATO, město Castelsardo nebo žulové skály Capo di Orso. V závislosti na počasí a podle vašeho přání můžeme druhý checkpoint udělat s koupáním na některé z pláží po cestě.

Asistenční služba / servis

Po celou dobu bude na ostrově připraven náš mechanik s dodávkou. Pokud by měl někdo technickou závadu nebo nehodu, přijede pro něj kamkoliv po ostrově a pomůže mu závadu odstranit nebo ho naloží i s motorkou a odveze do hotelu. Povezeme s sebou technické zázemí pro drobné opravy a výměnu pneumatik včetně základních pneu. Doporučujeme, aby každý s sebou vezl rezervní řadičku, spojkovou i brzdovou páčku pro svůj motocykl! Důrazně doporučujeme mít na akci nazuté nové pneu nebo vézt s sebou rezervní, místní asfalt je velmi hrubý a pneu na ostrově mizí opravdu, ale opravdu hodně!

Testovací MV Agusta

Od dovozce MV Agusta do ČR firmy PROFI MOTO Děčín budeme mít zapůjčeny dva testovací motocykly, které budou jezdcům k dispozici jako testovací, budete si je moct vyzkoušet a projet se na nich.

Workshopy a grilování/degustace vín

Na každý večer pro vás máme připraveny workshopy s moto tématikou (jak správně jezdit na moto, posez, brždění, používání spojky, průjezd zatáčkou, akcelerace, příprava na jízdu technická příprava moto) a grilování a ochutnávku místních vín.

Jestli jste to dočetli až sem, tak gratulujeme. Už teď Vám musí být jasné, že tam chceme hlavně jezdit, ale i trochu poznávat a večer trávit u dobrého jídla a vína s přáteli. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám je, rádi vše zodpovíme, pokud už víte, že chcete jet s námi, vyplňte formulář s údaji o Vás a my se na Vás budeme těšit.

 

Contact us

SEND MESSAGE