TRACKDAYS & GUIDED TOURS TEL +420 608 932 573
cz de en
0 PRODUKTY / 0

Služby

pneuservis

Na všech akcích v Brně a Mostě bude k dispozici pneuservis.

Nabízíme kompletní závodní sortiment Pirelli.
Informace k rozměrům, cenám a doporučenému huštění

  • cena za přezutí na zutém kole 250Kč/10€
  • cena za přezutí moto včetně demontáže a montáže 1000/40€
 

instruktoři


Pro úplné začátečníky a jezdce, kteří jsou na okruhu poprvé je v boxu instruktorů, po ranní rozpravě, připravený briefing, kde Vám podrobněji vysvětlí fungování a pravidla na dráze, zodpoví dotazy a pro případné zájemce vytvoří skupinku, ve které Vás první dvě rozjížďky provedou na dráze, aby Vaše seznámení s okruhem proběhlo hladce a bez zbytečných stresů.
Konkrétně:

  • Tomáš Reichel
  • Petr Malý

Pro jezdce, kteří budou mít zájem o individuálnější přístup, je možné si objednat instruktora pouze sám pro sebe a to zde, a vždy u konkrétní akce (kapacita je omezená). Zkušení instruktoři se Vám tak budou individuálně věnovat během vašich jízd na okruhu.

partneři

Na našich akcích se můžete těšit na stánky partnerů:

  • BMW - testovací motocykly
  • TTRace - dodavatel závodní výstroje
  • Shoei ČR - prodej a servis helem
 

občerstvení

Během celé akce mají jezdci zdarma k doplnění energie kávu, čaj a  Isodrink. 

ISODRINK je iontový nápoj, který efektivně povzbudí Váš organismus a dodá Vám dlouhotrvající energii.
Tento jediný nápoj vám dlouhodobě dodá energii a zároveň oddálí pocit vyčerpání. Zárukou vyváženého přísunu energie je právě palatinóza, která dále přispívá k oxidaci tuků. Taurin naopak podporuje činnost nervové soustavy a oddaluje pocit vyčerpání. Obě složky se tak vzájemně harmonicky doplňují a tvoří celek, díky kterému z každého tréninku vytěžíte ještě o trochu víc. Pečlivě sestavené složení plné vitaminů a minerálů zaručuje intenzivní hydrataci a doplnění mikroživin, které vaše tělo po fyzické aktivitě potřebuje.

závody

Závody jsou v ceně Vašeho ježdění. Podmínkou je nahlásit svojí účast v závodě při registraci na okruhu a zajet kvalifikační čas během dopoledních tréninků, a pak už si budete moci vyzkoušet jaké to je stát na roštu.
V rámci Bikers Cupu se vyhlašují tyto kategorie: 

  • supersport 600
  • superbike 1000
  • naked bike

Mimo tyto hlavní kategorie, které mají většinou svůj závod se vždy jede ještě závod Open, kde již mezi sebou soupeří ti, kteří se nedostali do hlavního závodu, nehledě na kategorii motocyklu.
Více ohledně průběhu a kategorií naleznete v záložce Bikers Cup.

časomíra  

Na každé akci je přítomna časomíra, která pomocí transpondérů, který je Vám po předložení platného dokladu s fotografií propůjčen, měří každé Vaše průjezdné kolo. Po každé rundě si je můžete načíst ve svém telefonu či PC zobrazením stránek ontime.bike

Po akci jsou samozřejmě také k nalezení a stažení na našich webových stránkách v sekci "časomíra".   
Transpondér je pro každého účastníka povinný a nepřenosný. Na základě těchto údajů dochází k přeřazování ve skupinách a vyhodnocování kvalifikací a závodů.

fotografie

Na všech akcích bude možné si fotografie zakoupit na místě.