Největší český pořadatel motocyklových závodů v ČR TEL +420 608 932 573
cz de en
0 PRODUKTY / 0

Služby

pneuservis

Na všech akcích v Brně a Mostě bude k dispozici pneuservis.

Nabízíme kompletní závodní sortiment Pirelli.
Informace k rozměrům, cenám a doporučenému huštění

 • cena za přezutí na zutém kole 250Kč/10€
 • cena za přezutí moto včetně demontáže a montáže 1250/50€
 

instruktoři


Pro úplné začátečníky a jezdce, kteří jsou na okruhu poprvé je v boxu instruktorů, po ranní rozpravě, připravený briefing, kde Vám podrobněji vysvětlí fungování a pravidla na dráze, zodpoví dotazy a pro případné zájemce vytvoří skupinku, ve které Vás první dvě rozjížďky provedou na dráze, aby Vaše seznámení s okruhem proběhlo hladce a bez zbytečných stresů.
Konkrétně:

 • Míla Janoušek
 • Tomáš Reichel
 • Petr Malý

Pro jezdce, kteří budou mít zájem o individuálnější přístup, je možné si objednat instruktora pouze sám pro sebe a to zde, a vždy u konkrétní akce (kapacita je omezená). Zkušení instruktoři se Vám tak budou individuálně věnovat během vašich jízd na okruhu. 

fotografie


Na všech akcích bude k dispozici fotograf a vaše fotografie z ježdění nebo paddocku si budete moci po skončení akce zdarma stáhnout z webových stránek.
Tyto fotografie budou k dispozci v rozlišení pro internet a jsou určeny pouze pro osobní potřebu jezdců, nikoliv však k dalšímu komerčnímu využití.
Pokud budete mít zájem o profesionální fotografie ve velkém rozlišení vhodné pro tisk, můžete si předem objednat služby osobního fotografa, který je zhotoví pouze pro Vás a dle Vašeho přání.
Možnost objednání je zde, a to vždy u konkrétní akce. Cena je za jeden den, pokud tedy budete mít zájem o případné focení dvoudenní akce, nezapomeňte upravit množství dle dnů.

partneři

Na našich akcích se můžete těšit na stánky partnerů:

 • BMW - testovací motocykly
 • RST - dodavatel závodní výstroje
 • Shoei ČR - prodej a servis helem
 • RP Tuning - výroba výfukových systémů
 

občerstvení

Během celé akce mají jezdci zdarma k doplnění energie kávu, Isodrink, nealko pivo Birell, energy a proteinové kaše Superveget. 

ISODRINK je iontový nápoj, který efektivně povzbudí Váš organismus a dodá Vám dlouhotrvající energii.
Tento jediný nápoj vám dlouhodobě dodá energii a zároveň oddálí pocit vyčerpání. Zárukou vyváženého přísunu energie je právě palatinóza, která dále přispívá k oxidaci tuků. Taurin naopak podporuje činnost nervové soustavy a oddaluje pocit vyčerpání. Obě složky se tak vzájemně harmonicky doplňují a tvoří celek, díky kterému z každého tréninku vytěžíte ještě o trochu víc. Pečlivě sestavené složení plné vitaminů a minerálů zaručuje intenzivní hydrataci a doplnění mikroživin, které vaše tělo po fyzické aktivitě potřebuje.

ENERGETICKÉ A PROTEINOVÁ KAŠE s bílkovinami, kvalitními sacharidy a superfoods.
Energy a proteinové kaše jsou unikátní kombinací cereálií, superfoods a stimulačních látek. Jsou určeny jako lehké před tréninkové jídlo, které zasytí, nabudí a dodá energii. Příprava energy kaše je velice snadná, stačí přidat horkou vodu. Určeno pro muže i ženy. Každá porce obsahuje 800 mg taurinu a 64 mg kofeinu. Kaše obsahují hořčík a superfoods chia, goji, maca. Vyzkoušejte Energy pohankovou kaši s vanilkovou příchutí nebo Energy jáhlovou kaši s jahodovou příchutí.

 

závody

Závody jsou v ceně Vašeho ježdění. Podmínkou je nahlásit svojí účast v závodě při registraci na okruhu a zajet kvalifikační čas během dopoledních tréninků, a pak už si budete moci vyzkoušet jaké to je stát na roštu.
V rámci Bikers Cupu se vyhlašují tyto kategorie: 

 • supersport 600
 • superbike 1000

Mimo tyto hlavní kategorie, které mají většinou svůj závod se vždy jede ještě závod Open, kde již mezi sebou soupeří ti, kteří se nedostali do hlavního závodu, nehledě na kategorii motocyklu.
Více ohledně průběhu a kategorií naleznete v záložce Bikers Cup.

časomíra  

Na každé akci je přítomna časomíra, která pomocí transpondérů, který je Vám po předložení platného dokladu s fotografií propůjčen, měří každé Vaše průjezdné kolo. Po každé rundě, s určitým časovým odstupem, jsou časy vyvěšeny u administrace a také si je můžete načíst ve svém telefonu či PC připojením na WI-FI: RaceMonitor, případně zadáním do prohlížeče: 192.168.88.1/login. Časomíra bude k vidění též online na našich stránkách, takže pokud vás bude chtít někdo podporovat z pohodlí domova, již bude moct. 
Po akci jsou samozřejmě také k nalezení a stažení na našich webových stránkách v sekci "časomíra".   
Transpondér je pro každého účastníka povinný a nepřenosný. Na základě těchto údajů dochází k přeřazování ve skupinách a vyhodnocování kvalifikací a závodů.