Největší český pořadatel motocyklových závodů v ČR TEL +420 608 932 573
cz de en
0 PRODUKTY / 0

Služby

ÚRAZOVÉ  POJIŠTĚNÍ NA OKRUH

Makléřská společnost Allrisk, a.s. s více než třináctiletými zkušenostmi na trhu připravila spolu s Pojišťovnou České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group unikátní úrazové pojištění pro motocyklové jezdce se zaměřením na okruhové tréninky a závody.

Upozorňujeme, že drtivá většina standardních úrazových pojištění (pokud máte tento produkt soukromě sjednaný), má motocyklové závody na okruhu (vč. tréninků a volných jízd) ve výlukách jako rizikový sport. V případě nehody se zraněním by v těchto případech nedošlo k odškodnění pojištěného. Proto všem důrazně doporučujeme sjednat si úrazové pojištění na závodní okruh, připravené na míru pro každého jezdce.

Jezdec je, v případě objednání a zaplacení této služby, pojištěn na základě jména a rodného čísla, které vyplňuje při vytváření objednávky či profilu na stránkách Raceczech.cz. Je tedy důležité, aby bylo rodné číslo uvedeno správně a jméno včetně diakritiky. Pojištění je možné objednat max.5 pracovních dnů před akcí, aby stačily dorazit platby a pojištění se uzavřelo, proto dbejte na včasné objednání a zaplacení.

Pojistná částka na: 

smrt úrazem 200.000Kč, trvalé následky úrazu - 800.000Kč, denní odškodné od 15.dne - 100Kč/den

Celkem denní pojistné

240 Kč

Pojištěná rizika:

 • smrt následkem úrazu (PS)
 • trvalé následky úrazu (PTP) – progresivní plnění od 5,1% tělesného poškození
 • denní odškodné od 15.dne  (L15)

Smrt následkem úrazu

Zemře-li pojištěný následkem úrazu v době trvání pojištění, vyplatí pojistitel obmyšlené osobě sjednanou pojistnou částku (v případě, že v době pojistné události není určen nebo nenabude-li práva na pojistné plnění, postupuje pojistitel dle článku 17 Oprávněné osoby odst. 3 VPP OSOŽIV 12).

Trvalé následky úrazu

Utrpí-li pojištěný úraz, jehož trvalé následky dosáhnou alespoň dohodnutého procenta trvalého poškození (5,1%), vyplatí pojistitel příslušné procento ze stanovené pojistné částky.
Součástí rozsahu pojistného krytí trvalých následků úrazu je výplata pojistného plnění v závislosti na rozsahu trvalého tělesného poškození (progresivní plnění) takto:

Progresivní plnění

 • od 5,1% do 25% vč. - příslušné % z 1 násobku pojistné částky
 • nad 25% do 50% vč. - příslušné z 2 násobku pojistné částky
 • nad 50% do 75 %vč. - příslušné z 3 násobku pojistné částky
 • nad 75% do 100% - příslušné z 4 násobku pojistné částky

Pojistná částka pro trvalé následky úrazu (PTP) = 200 000 Kč 

Denní odškodné po dobu léčení úrazu – (L15)

Úrazy, za které pojistitel poskytuje pojistné plnění, jsou přesně specifikovány v tabulce „Maximální hodnoty plnění denního odškodného za dobu léčení úrazu“ (dále jen „oceňovací tabulka DO“) platné v době vzniku pojistné události (úrazu), do které má pojištěný právo nahlédnout. Oceňovací tabulku DO může pojistitel doplňovat a měnit. V oceňovací tabulce DO je uveden maximální počet dnů, za které bude sjednané denní odškodné pro příslušnou diagnózu vyplaceno. Celkový počet dnů, za které bude pojistné plnění vyplaceno,se stanoví na základě lékařské zprávy o úrazu, maximálně však v počtu dnů uvedených v oceňovací tabulce DO.
Pokud je celková doba léčení kratší než 15 dnů, pojistné plnění za dobu nezbytného léčení úrazu (dále jen „doba léčení“) se nevyplácí.
Pokud je celková doba léčení alespoň 15 dnů, vyplatí se denní odškodné za dobu léčení dle skutečného počtu dnů léčení, maximálně však do výše dle oceňovací tabulky DO.

Riziková skupina

pro jízdu na okruhu jsou všichni účastníci zařazení do rizikové skupiny č. 4. Pokud budete mít o pojištění zájem, vyplňte to do každé přihlášky na akci na okruhu!!!

V případě jakýchkoliv dotazů či v případě úrazu, kontaktujte co nejdříve našeho pojišťovacího makléře, p. Roubalíka na tel.: 777686036. 

 

občerstvení

Během celé akce máte zdarma k dispozici kávu, ranní koblihy, nealko nápoje, pivo "birell" a tradiční chutné klobásky. 

pneuservis

Na všech akcích v Brně a Mostě bude k dispozici pneuservis včetně kopmletního závodnického sortimentu pneumatik a poradenství.
Cena za přezutí je 250,-Kč. Ceník pneumatik je k nalezení zde.

instruktoři

Pro úplné začátečníky, ale i pro ty, kteří se chtějí ještě více zdokonalit v jízdě na svém motocyklu, je možnost objednání zkušených instruktorů, kteří se vám budou individuálně věnovat během vašich jízd na okruhu.

závody

Závody jsou v ceně Vašeho ježdění. Podmínkou je zajet kvalifikační čas během dopoledních tréninků, následně se během polední pauzy do závodu zaregistrovat, a pak už si budete moci vyzkoušet jaké to je stát na roštu.
V rámci Bikers Cupu se vyhlašují tyto kategorie: 

 • supersport
 • superbike
 • naked do 750ccm
 • naked nad 750ccm

​Více ohledně průběhu a kategorií naleznete v záložce Bikers Cup.

časomíra  

Na každé akci je přítomna časomíra, která pomocí transpondérů, který je Vám po předložení platného dokladu s fotografií propůjčen, měří každé Vaše průjezdné kolo. Po každé rundě, s určitým časovým odstupem, jsou časy vyvěšeny u administrace a také si je můžete načíst ve svém telefonu či PC připojením na WI-FI: RaceMonitor, případně zadáním do prohlížeče: 192.168.88.1/login. Časomíra bude k vidění též online na našich stránkách, takže pokud vás bude chtít někdo podporovat z pohodlí domova, již bude moct. 
Po akci jsou samozřejmě také k nalezení a stažení na našich webových stránkách v sekci "časomíra".   
Transpondér je pro každého účastníka povinný a nepřenosný. Na základě těchto údajů dochází k přeřazování ve skupinách a vyhodnocování kvalifikací a závodů.

partneři

Na našich akcích se můžete těšit na stánky partnerů:

 • MV Agusta - testovací motocykly
 • Ducati Czech - testovací motocykly
 • RST - dodavatel závodní výstroje
 • Shoei ČR - prodej a servis helem
 • RP Tuning - výroba výfukových systémů

fotografie

Na všech akcích bude k dispozici fotograf a vaše fotografie z ježdění nebo paddocku si budete moci po skončení akce zdarma stáhnout z webových stránek. Tyto fotografie budou k dispozci v rozlišení pro internet a jsou určeny pouze pro osobní potřebu jezdců, nikoliv však k dalšímu komerčnímu využití.
Pokud budete mít zájem o profesionální fotografie ve velkém rozlišení vhodné pro tisk, můžete si předem objednat služby osobního fotografa, který je zhotoví pouze pro Vás a dle Vašeho přání.