Největší český pořadatel motocyklových závodů v ČR TEL +420 608 932 573
cz de en
0 PRODUKTY / 0

Služby

pneuservis

Na všech akcích v Brně a Mostě bude k dispozici pneuservis včetně kopmletního závodnického sortimentu pneumatik a poradenství. Cena za přezutí je 250,-Kč. 
 

instruktoři


Pro úplné začátečníky a jezdce, kteří jsou na okruhu poprvé je v boxu instruktorů, po ranní rozpravě, připravený briefing, kde Vám podrobněji vysvětlí fungování a pravidla na dráze, zodpoví dotazy a pro případné zájemce vytvoří skupinku, ve které Vás první dvě rozjíždy provedou na dráze, aby Vaše seznámení s okruhem proběhlo hladce a bez zbytečných stresů.
Konkrétně:

  • Míla Janoušek
  • Tomáš Reichel
  • Petr Malý

Pro jezdce, kteří budou mít zájem o individuálnější přístup, je možné si objednat instruktora pouze sám pro sebe a to zde, a vždy u konkrétní akce (kapacita je omezená). Zkušení instruktoři se Vám tak budou individuálně věnovat během vašich jízd na okruhu. 

fotografie


Na všech akcích bude k dispozici fotograf a vaše fotografie z ježdění nebo paddocku si budete moci po skončení akce zdarma stáhnout z webových stránek.
Tyto fotografie budou k dispozci v rozlišení pro internet a jsou určeny pouze pro osobní potřebu jezdců, nikoliv však k dalšímu komerčnímu využití.
Pokud budete mít zájem o profesionální fotografie ve velkém rozlišení vhodné pro tisk, můžete si předem objednat služby osobního fotografa, který je zhotoví pouze pro Vás a dle Vašeho přání.
Možnost objednání je zde, a to vždy u konkrétní akce. Cena je za jeden den, pokud tedy budete mít zájem o případné focení dvoudenní akce, nezapomeňte upravit množství dle dnů.

partneři

Na našich akcích se můžete těšit na stánky partnerů:

  • BMW - testovací motocykly
  • RST - dodavatel závodní výstroje
  • Shoei ČR - prodej a servis helem
  • RP Tuning - výroba výfukových systémů

občerstvení

Během celé akce máte zdarma k dispozici kávu, ranní koblihy, nealko nápoje, pivo "birell" a tradiční chutné klobásky. 

závody

Závody jsou v ceně Vašeho ježdění. Podmínkou je nahlásit svojí účast v závodě při registraci na okruhu a zajet kvalifikační čas během dopoledních tréninků, a pak už si budete moci vyzkoušet jaké to je stát na roštu.
V rámci Bikers Cupu se vyhlašují tyto kategorie: 

  • supersport 600
  • superbike 1000

Mimo tyto hlavní kategorie, které mají většinou svůj závod se vždy jede ještě závod Open, kde již mezi sebou soupeří ti, kteří se nedostali do hlavního závodu, nehledě na kategorii motocyklu.
Více ohledně průběhu a kategorií naleznete v záložce Bikers Cup.

časomíra  

Na každé akci je přítomna časomíra, která pomocí transpondérů, který je Vám po předložení platného dokladu s fotografií propůjčen, měří každé Vaše průjezdné kolo. Po každé rundě, s určitým časovým odstupem, jsou časy vyvěšeny u administrace a také si je můžete načíst ve svém telefonu či PC připojením na WI-FI: RaceMonitor, případně zadáním do prohlížeče: 192.168.88.1/login. Časomíra bude k vidění též online na našich stránkách, takže pokud vás bude chtít někdo podporovat z pohodlí domova, již bude moct. 
Po akci jsou samozřejmě také k nalezení a stažení na našich webových stránkách v sekci "časomíra".   
Transpondér je pro každého účastníka povinný a nepřenosný. Na základě těchto údajů dochází k přeřazování ve skupinách a vyhodnocování kvalifikací a závodů.